Prodejte nemovitost bez starostí

Naše služby jsou pro vás zdarma

Víme, na co se sami sebe ptáte: Proč prodávat nemovitost s realitkou? Odpovíme stručně: S námi je to jednodušší. A při přímém prodeji zdarma.

Díky 20letým zkušenostem správně vypočítáme hodnotu nemovitosti, brzy najdeme zájemce a vyjednáme pro vás nejlepší cenu.

Také za vás oběháme úřady a zařídíme všechno potřebné.

Přijměte pozvání na kávu a

Navštivte nás:

Lidická 2006/26, Brno
Mezi 8. a 17. hodinou

Napište nám:

[email protected]

Běhání po úřadech nechte na nás

Všechny starosti s prodejem jdou na naši hlavu. Zařídíme inzerci, převod v katastru, převod energií i prohlídky se zájemci. Jednoduše oběháme vše potřebné za vás.

S námi vám realitky nevolají

Prodávajícím běžně volají desítky realitních kanceláří, často velmi neprofesionálních. My zajistíme, aby vás nevyžádané telefonáty neobtěžovaly.

Prodejte za nejvyšší částku

Díky svým zkušenostem vám najdeme hned několik zájemců. Když je potenciálních kupců víc, můžeme vyjednat nejlepší prodejní cenu nebo cenu navýšit formou aukce.

Nečekejte na zájemce měsíce

Nečekejte na zájemce měsíce Zájemce obvykle najdeme do 3 týdnů od chvíle, kdy nemovitost inzerujeme. Často máme už za 14 dní prodáno.

Přijďte s námi probrat
prodej své nemovitosti

Rádi s vámi nad kávou nezávazně probereme, jak a za kolik je reálné prodat váš byt nebo dům.

Nechte nám tu na sebe kontakt, abychom se s vámi mohli domluvit na schůzce.

Jak probíhá prodej

OSOBNÍ SETKÁNÍ A PROHLÍDKA

Nejprve se setkáte s makléřem, který se bude prodeji vaší nemovitosti věnovat. Makléř si nemovitost prohlédne, aby ji mohl správně nacenit.

VÝPOČET CENY

Makléř na základě velikosti, stavu a polohy nemovitosti a dalších parametrů vypočítá její reálnou cenu. Ta bude co nejlepší, ale přitom reálná na trhu.

PROFESIONÁLNÍ NAFOCENÍ A INZERCE

Vaši nemovitost profesionálně nafotíme a nabídneme klientům z naší databáze. Poté ji umístíme na přední české realitní servery.

KOMUNIKACE SE ZÁJEMCI A PROHLÍDKY

Veškerou komunikaci se zájemci zajistí makléř. Před prohlídkou vždy prověří totožnost zájemce – nepustí k vám nikoho nezvaného.

ZAJIŠTĚNÍ PRÁVNÍHO SERVISU

Makléř se zájemcem projedná podmínky prodeje a nezávislý advokát sestaví smlouvu. Po jejím podepsání se postaráme i o zápis v katastru nemovitostí a převod energií.

PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI

Smlouvy jsou podepsané, peníze převedené na všem účtu a nový majitel se těší na nastěhování. Teď už zbývá jen byt nebo dům předat.