Na Vyhlídce – nové byty v blízkosti přírody – Rosice
Říčanská 1158, Rosice
Zcela unikátní nové bytové jednotky s výhledy do krajiny, které může nabídnout jen málo projektů. Obrazy na Vaší stěně budou živé a širokoúhlé. Stěny jsou po celé šíři prosklené. To je třeba vidět na místě. Nový rozměr bydlení zajistí unikátní vnitřní atria, kde máte soukromí a bezpečnou zónu. Tato atria jsou celoročně k užívání. Byty se nachází v posledním, tedy 8NP, v bytovém projektu Panorama Rosice a disponují zcela ojedinělou formou otevřeného bydlení se soukromými atrii. Jedná se o kompromis mezi bydlením v rodinném domě nebo bytě, zde ovšem bez potřebného času a financí na údržbu, což rodinné domy vyžadují. Neváhejte bydlet Brnu na dosah. Budete mít originální komfortní bydlení, za souseda přírodu a bezkonkurenční výhledy do okolí. Dispozice bytů lze upravit dle potřeb zájemce. Vysoká variabilita umožňuje nejen upravovat dispozice, ale i propojovat jednotlivé byty. Ať už v interiéru, tak i atriem. Z bytu 122,5 m2 můžete mít 225 m2 a z atria 27,9 m2 můžete mít 55,8 m2. Termín: byty jsou těsně před dokončením. Nastěhování - leto 2020. Byty se nachází ve vznikajícím rezidenčním areálu, který klade důraz na komfort bydlení. Areál je neprůjezdný, tedy určen pouze pro obyvatele. Bytový dům s předmětnými byty je v rezortu vybaveném tělocvičnou, mateřskou školou, parkem, dětským hřištěm a umožní rodinám i jednotlivcům klidné a komfortní bydlení. Samozřejmostí jsou sklepní kóje ke každému bytu. Dalším benefitem je možnost koupě parkovacího stání přímo u objektu. Výhody: Možnost koupě parkovacího stání přímo u domu Výhled do širokého okolí Unikátní obytná vnitřní atria Pravidelná údržba areálu Občanská vybavenost Velmi dobrá dopravní obslužnost a dostupnost do Brna Park s dětským hřištěm přímo u areálu Unikátní poloha v bezprostřední blízkosti přírody a výbornou dostupností centra Rosic Vzrostlé stromy v areálu navozují atmosféru bydlení v parku a poskytují přirozený stín Mateřská školka přímo v areálu (možnost příchodu do školky „suchou nohou“) V ceně jednotky: - klimatizace - žaluzie - parkovací místo přímo u domu v ceně bytu. Byt je proveden ve vysokém standardu a nabízí komfortní a pohodlné bydlení. Podlaha - Boen Dub Bílý Kartáčovaný 3-LAMELA 13 mm Clic, Dlažba, obklady - MATIÉRES DE REX – 60 x 120, PURE WHITE – 20 x 60 Dveře - KLASIK PLNÉ – dekor 3D MATRIX Mondena svislý, provedení falcové do obložkové zárubně s výškou 220cm. ROSTEX MANDELO – nerez mat klika/klika, hranaté rozety, zamykání WC. Sanita – UMYVADLOVÁ MISKA CONNECT 43x43, DESKA POD UMYVADLO DUB VINTAGE 120, UMYVADLOVÁ BATERIE METROPOL 110, OCELOVÁ VANA SANIFORM PLUS 160x75, 170x75, PODOMÍTKOVÁ VANOVÁ BATERIE METROPOL, SPRCHOVÝ SET S TYČÍ 900 IDEALRAIN, WC RIMLESS CONNECT SE SEDÁTKEM SOFT-CLOSE, RADIÁTOR AURA 150x50 STŘEDOVÉ PŘIPOJENÍ, CHROM Okna - s trojsklem - Profil Horizont PS plus, dekor Bílá/ Antracit. Vytápění - plynová kotelna v domě, vlastní měření. Parkovací místo přímo u domu v ceně bytu.
Popis lokality:Město Rosice se nachází 20 km západně od centra Brna v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Žije zde přibližně 6100 obyvatel. 1. Památky, zajímavosti, příroda Kino Městská knihovna Středisko volného času Zájmové kroužky pro děti a další akce Zámek Rosice Plovárna Sportoviště Houbařská oblast 2. Občanská vybavenost Obecní úřad Městská policie Supermarket Tesco Náměstí – pekárna, kavárna a cukrárna Penny market, Lidl – směr Brno Benzina – směr Brno ADOSA čerpací stanice – směr Zastávka 3. Školství MŠ Říčanská – v areálu ZŠ Rosice Základní umělecká škola Rosice Gymnázium T.G. Masaryka – Zastávka
Evidenční číslo:50980
Říčanská 1158, Rosice

Zaujala Vás nemovitost?

Dušan Přikryl
🖁 +420 604 889 207
☏ +420 541 213 390

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Další inzeráty