Prodej bytu | 20+1 | 70 m2

Došlíkova 3906/41, Brno – Židenice

Prodej bytu

Slunný, moderní byt s výhledem na celé Brno, je po kompletní rekonstrukci ve 4. podlaží bytového domu na ulici Došlíkova v Brně. Nachází se v klidné zalesněné lokalitě, přímo pod přírodní památkou Bílá hora. Byt je dispozičně 3+1, s celkovou výměrou 70 m² se dvěma balkony a klimatizací. Součástí prodeje je i sklepní kóje. Byt je v osobním vlastnictví.

Popis dispozičního řešení: Předsíň (6,96 m²), komora (1,97 m²), samostatné WC (2,48 m²) a koupelna se sprchovým koutem. Obývací pokoj (17,38 m²) s lodžii (cca 2,2 m²) a s instalovanou klimatizační jednotkou, dětského pokoj/pracovna (12,85 m²) a kuchyně (8,28 m²). Z obývacího pokoje vedou dveře do ložnice (15,36 m²) se samostatným vstupem na druhou lodžii (cca 2,15 m2). V celém bytě jsou vyměněná plastová okna se sítěmi proti hmyzu, nové el. rozvody a moderní radiátory s termoregulací. Nachází se zde také kvalitní vestavěný nábytek na míru a nová kuchyňská linka s myčkou a velkou praktickou spíží. Veškeré ostatní vybavení bytu je po domluvě možné taktéž přenechat. Bytový dům prochází postupnou rekonstrukcí, kdy již byly vyměněny vstupní dveře a kompletně nová střecha. Dále je k dispozici kolárna/kočárkárna i další společenské prostory. Bez dluhů. Podmínka: Prodej bytu a vystěhování je závislý na koupi RD. Více osobně.
 

Cena s DPH vč. provize:

6 800 000 Kč

Dispozice

3+1

Užitná plocha:

70 m2

Stav:

Dobrý

Vlastnictví:

Osobní

Umístění objektu:

Klidná část obce

Zástavba:

Obytná

Poloha objektu:

Řadový

Budova:

Cihlová

Budova:

Cihlová

Energetická náročnost:

G (PENB nedodán)

Podlaží:

4

Počet podlaží objektu:

4

Lodžie:

Ano (5 m2)

Sklep:

Ano (2 m2)

Výtah:

Ne

Topení:

Ústřední dálkové

Evidenční číslo: 52363

Došlíkova 3906/41, Brno - Židenice

Zaujala Vás nemovitost?

Dušan Přikryl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.