Mgr. Romana Dokonalová

Nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 87745216.

Obchodem s nemovitostmi se zabývám již 22 let.

Kromě bohatých zkušeností nabízím diskrétnost, profesionalitu a osobní přístup. Ráda Vám poradím s prodejem nebo pronájmem nemovitostí určených k bydlení i podnikání.

S důvěrou se na mne můžete obrátit.

Zkušenosti mých klientů

Dobrý den, paní Dokonalová, chci Vám moc poděkovat za pomoc při prodeji domu v Kunštátě. Nejenže vše bylo naprosto profesionální, ale také moc oceňuji Váš lidský přístup a ještě jednou děkuji za doporučenou knihu od pana Koláře. Prosím pozdravujte Dušana Přikryla, kterému tímto také moc děkuji za pomoc a propojení s Vámi. Přeji Vám pěkný den, Yvonne Hanáková
 
Dobrý den, ráda bych Vám napsala, jak jsem byla spokojena s Vaší realitní kanceláří. Vaše služby jsem využila již několikrát (koupě bytu, 2x pronájem, prodej nemovitosti) a vždy jsem byla velmi spokojena. Speciální poděkování a ocenění bych však ráda vyslovila paní Mgr. Dokonalové. Nemovitost jsem prodávala poprvé, takže všechno bylo pro mne nové.
 
Paní Dokonalová mi při prvním setkání vše vysvětlila, seznámila se situací na realitním trhu a možnostmi výše prodejní ceny (její odhad prodejní ceny byl zcela přesný). V průběhu prodeje mne o všem informovala a vše za mne vyřídila a zařídila (od domluvy prohlídekaž po podání daňového přiznání).
 
Je to možná běžné, ale já jsem z toho byla trochu nervozní a paní magistře jsem v průběhu prodeje telefonovala, zda nemám někam zajít nebo něco někam zanést. Nemohla jsem si zvyknout, že za mne vše vyřizuje a že já s prodejem nemám žádné starosti. S tak perfektními službami se člověk hned tak nesetká. Ještě jednou jí mnohokrát děkuji. Přeji Vám mnoho spokojených klientů. Já rozhodně budu Vaši dobrou pověst šířit dál a pokud budu v budoucnu potřebovat služby realitní kanceláře, určitě se obrátím zase na realitní kancelář Gaute.
 
S pozdravem Eva Haráková

Aktuálně mám pro vás v nabídce