Rezidence Pasohlávky PENB A
Pasohlávky
Unikátní projekt na pobřeží Mušovských jezer s výhledem na CHKO Pálava. Celkový záměr se rozkládá na 6ha a zahrnuje výstavbu samostatně stojících domů, řadových domů a apartmánových domů. Začínáme nabídkou I. Etapy 16-ti samostatně stojících rodinných domů.
Popis lokality:Bydlení v těchto CHYTRÝCH domech nabízí komfort, uživatelskou pohodu, souznění s přírodou a krajinou, poskytuje občanskou vybavenost mateřské i základní školy v Pasohlávkách a blízkost historického Mikulova a moravské metropole Brna. Pasohlávky leží na břehu Mušovských jezer při hlavní cestě mezi Brnem a Vídní asi 15 km od Mikulova a 30 km od Brna.
Evidenční číslo:51087
Pasohlávky

Zaujala Vás nemovitost?

Dušan Přikryl
🖁 +420 604 889 207
☏ +420 541 213 390

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Další inzeráty