Vyprodáno. Nové BYTY a Rodinné domy, Projekt – Ostrovačice u Brna.
Kníničská, Ostrovačice
Vyprodáno. Prodej nových bytů a rodinných domů v Ostrovačicích, Všechny byty i rodinné domy jsou s parkováním místem či garáží a zahradou. Díky blízkosti dálnice D1 bylo zadáno vypracování Hlukové studie. Tato studie vyšla velmi dobře. Umístění staveb a orientace obytných místností zabezpečuje klid a komfort bydlení. Vybavení: plastová (6 – komorová) okna s trojsklem, vstupní dveře plastové bezpečnostní, sekční elektrická garážová vrata, interiérové dveře PRUM, obložkové zárubně, dlažba, obklady, vinylové podlahy, sanita (WC, vana, sprchový kout, baterie), elektrický kotel se zásobníkem 120l, podlahové teplovodní topení, příprava pro krbovou vložku v obývacím pokoji, BEZ kuchyňské linky. Na konci nové ulice vznikne dětské hřiště. Pro bližší specifikaci nás neváhejte kontaktovat. Datum zahájení výstavby 10/2019, dokončení 12/2020.
Popis lokality:Jedná se příjemné místo s výbornou dostupností do Brna, k dálničním tahům i městským komunikacím. Ostrovačice jsou příjemným místem k bydlení. Díky velmi dobré dostupnosti budete bydlet na dosah Brnu, ale přesto mimo ruch města, ovšem v dosahu všech potřebných služeb.
Evidenční číslo:50596
Kníničská, Ostrovačice

Zaujala Vás nemovitost?

Dušan Přikryl
🖁 +420 604 889 207
☏ +420 541 213 390

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Další inzeráty